Atgriezties sākuma lapā

IMMUNE

Mūsu organisma imūnsistēma ir tās dabiskās aizsargspējas pret visiem vīrusiem un batērijām, kuras ir itvisur apkārtējā vidē, gan telpās, gan ārpus tām. Mūsu imūnsistēma ir balto asins šūnu tīkls, kas ir spējīgs atpazīt uzbrukumu no svešām vielām un tās iznīcināt, pirms tās nodarījušas nopietnāku kaitējumu organismā.

Tagad, vairāk kā jebkad, mums ir jārūpējas par mūsu imūnsistēmu, lai stiprinātu organismu pret slimību uzbrukumiem. LPGN IMMUNE+++ ir trīskāršas aizsardzības formula, kuras iegūtas no augstas kvalitātes un dabīgām sastāvdaļām, kuras ir pierādītas kā drošas un efektīvas, lai stiprinātu savu imūnsistēmu.

IMMUNE+++ sastāvs atrodas gremošanas traktā šķīstošā apvalkā, lai palīdzētu tam izturēt kuņģa skābo vidi. Tas aizsargā IMMUNE+++ sastāvu no izšķīšanas kuņģī, ļaujot tam sasniegt pareizu uzsūkšanos tievajās zarnās.

• Uzlabo imūnsistēmas priekšējās līnijas aizsardzību pret patogēniem un dod ķermenim nepieciešamos instrumentus, lai cīnītos ar nelabvēlīgiem organismiem un baktērijām.
• Palielina imūnsistēmas veselību un imūnreakciju pret vīrusiem un infekcijām.
• Imūnsistēmas atbalsts līdz 24 stundām.

1. Aizsargmaisījuma sastāvs: Polisaharīda komplekss sastāv no papildus no augiem un sēnēm, Reishi, maitake un Turcijas Astes Sēnes
2. Vitamīna C maisījums: Tīrs C vitamīns, pazīstams kā askorbīnskābe, ar unikālu piegādes sistēmu, lai tas nonāk organismā ātrāk un paliek organismā ilgāk.
3. Augu maisījums: Camu Camu, Acerola, Indijas žeņšeņs (Ašvagandha), Smiltsērkšķi, Granātābols