Atgriezties sākuma lapā

 

Digestive

Kā viens no galvenajiem veselības veicinošajiem komponentiem cilvēka organismā ir gremošanas sistēmas orgānu kombinācija, kas pārvērš ēdienu uzturvielās, kuras nepieciešamas augšanai, enerģijai un organisma uzlabošanai, un šīs svarīgās funkcijas nozīme netiek pārspīlētas. Mēs bieži meklējam risinājumus, lai mazinātu dažādas kaites organismā, bet daudzas veselības problēmas sākas tieši gremošanas sistēmā.

LPGN DIGESTIVE+++ sevī apvieno stabilu probiotiķi, probiotisku maisījumu un visaptverošu enzīma maisījumu, kas veido veselīgas zarnas, palīdz gremošanas traucējumiem un uzlabo barības vielu uzsūkšanos. Tas nāk mīkstas želejas kapsulas formā – labākai uzturvielu biopieejamībai un piegādei.

• Uzlabots baktēriju līdzsvars, lai saglabātu resno zarnu veselību un darbspējību.
• Neitralizē skābes kuņģī, lai novērstu diskomfortu vēderā un tā uzpūšanos.
• Pareiza barības sagremošana un uzturvielu uzsūkšanās ar olbaltumvielām, ogļhidrātiem, cukuriem un taukiem.

Bacillus Coagulans (1,5 miljardu CFU) – Probiotiķis, kurš ir sporu veidojošs, tāpēc tas ir īpaši spēcīgs, stabils un karstuma izturīgs.

Īsās ķēdes fruktooligosaharīdi, topinambūrs, pieneņu lapas un Jakonas sakne (Yacon root) veido probiotisku maisījumu, kas palīdz darbināt probiotiķus, lai tie spētu droši nonākt resnajā zarnā un dot maksimālu labumu. Visaptverošais maisījums, kas nodrošina barības vielu uzsūkšanos, sastāv no:

1. Proteīni: Proteāze (3), Peptidāze
2. Ogļhidrāti: Amilāze, Glukoamilāze
3. Cukuri: Invertāze, Skābes Maltāze
4. Tauki: Lipāze